niedziela, 15 grudnia 2013

17:40
5
Hejka!
W tej szkole rysowania pokaże Wam jak narysować czapkę z pomoponem.
Cieszę że Wam się ta seria podoba!
Będą jej jeszcze dalsze części 4,5 i 6!
Czapka będzie wyglądała tak:
Jest bardzo podobna do mojej


1.Szkicujemy lekko włosy i rysujemy linię nad rzęsami.2.Rysujemy kształt naszej czapki.3.Dorysowujemy do czapki pompon.4.Potem rysujemy pasek na dole czapki.5.Żeby czapka wyglądała naturalniej robimy na niej zagięcia.6.Całą czapkę wypełniamy wzorem Dampirki(jeżeli nie wiesz jak zrobić spójrz niżej) i rysujemy kwadracik a w nim piszemy dowolną literkę u mnie ,,k" bo to pierwsza litera mojego imienia.
Pierwsze rysujemy kreseczkę i na niej pół serduszka.Takimi półserduszkami rysujemy cały bok.Następnie z drugiej strony rysujemy kreski taki sam wzorem.
7.Cienkopisami poprawiamy wzorek na czapce,popon i  inne elementy.8.Szarą kredką lub ołówkiem lekko koloruejmy całą czapkę.9.Zaczynamy cieniować mocno kolorujemy boki czapki.10.Potem cieniujemy zagcięcia i przyciemniamy cienie.11.Teraz na pasku na dole czapki zaznaczamy miejsca cienia.12.Cieniujemy czapkę tak aby nie było widać przechodzenia cienia.13.Malinowym kolorem przycienijamy czapkę i kolorujemy na fioletowo kwadaracik z literką.
Lekko kolorujemy popon.14.Mocno malujemy  kontury poponu.
15.Następnie bardziej lekko kolorujemy popon na środku.16.Malinowym kolorem kredki przyciemnijamy popon.17.Za mocno pokolorowane miejsca rozjaśniamy gumką.
I gotowe!Teraz tylko trzeba dorysowac włosy,skórę i ubrania.Jak się Wam ta szkoła rysownaia podoba?Jaką jeszcze chcielibyście?
Coś w tej źle wydłumaczyłam?
Piszcie w komentarzach z czym macie problem:)
5 komentarze:

 1. http://topmodel-by-karolina.blogspot.com/2013/12/meega-konkurs-sylwestrowa-kiecka.html zapraszam na konkurs razem z karoliną!!!:):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie bardzo Was zapraszam na nasz z Agnieszką konkurs!

   Usuń
 2. No i znowu super czapka! :D

  TheLPSmodel

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie projektójesz ;) Mogłabyś zaprojektować coś dla chłopaka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He,he Nie wiem jak to zrobiłaś ale czytasz mi w myślach właśnie zaczynam robić rysowania dla chłopaka:);)

   Usuń