środa, 29 stycznia 2014


Hei kochani!
Jestem marzycieleczka1. Tak naprawdę Olga. Zostałam wybrana na redaktorkę do działu Trendy. Myślę, że wam się spodobają moje porady, stylizacje itp. To co, zaczynamy?

Dziś chciałabym wam opowiedzieć o zdrowym trybie życia. Zapewne zauważyliście, że jest dużo troszkę grubszych osób, które są dość często odrzucane, choć mogą być bardzo fajne. One też by chciały być jak większość osób. Niestety nie potrafią obejść się bez słodyczy. A można przecież temu zapobiec. Tak naprawdę każdy człowiek powinien się zdrowo odżywiać. Ja od dwóch dni zaczęłam, choć ważę bardzo mało jak na swój wiek, a mam 13 lat. Pamiętajcie tu nie chodzi o to, żeby schudnąć (choć dla niektórych jest to przydatne do schudnięcia). Tu chodzi o to żeby poprawić swoją kondycję oraz mieć lepsze samopoczucie.
Oto parę moich rad:
1. Ogranicz ilość słodyczy. Możesz ustalić sobie, że np. co cztery dni zjesz batonika, a w tym czasie jeść pyszne owoce.
2. Nie podjadaj przed obiadem. Chyba, że naprawdę jesteś głodna, to zjedz owoc (napisałam o tym w 1 punkcie)
3. Nikomu nie zaszkodzi 5 min. ćwiczeń. Masz dzięki temu lepsze samopoczucie i możesz się rozciągnąć. ( o ćwiczeniach jest napisanie niżej)
4. Wybierz się z rodziną, przyjaciółką na spacer. Dobrze ci to zrobi.

A teraz coś o ćwiczeniach. Zapewne w szkole masz w-f, ale w domu też możesz poćwiczyć. 5 minut na pewno wystarczy, jeżeli będziesz to wykonywała systematycznie. A może po prostu się wstydzisz, że ktoś się będzie z tego powodu z ciebie śmiał? Nieprawda. Np. wtedy, gdy biegasz, czemu ma się ktoś z ciebie śmiać. Bo nie masz makijażu? No co ty! Jestem pewna, że nawet bez makijażu świetnie wyglądasz. Pamiętaj nie ma co się wstydzić, bać, gdyż to ci tylko pomoże. Najlepiej, jeśli uprawiasz sport z przyjaciółką. Jest raźniej.
Natomiast, jeśli chcesz modnie wyglądać podczas ćwiczeń, to mam dla ciebie propozycję :)

Bluzka - House Leginsy - C&A Trampki - Cropp

Myślę, że ta bluzka, leginsy i trampki świetnie do siebie pasują. Może nie wyglądać na sportowy strój lecz przecież takie ubrania zwykle zakładamy do ćwiczeń.


Ten projekt narysowałam dość dawno. Są na nim przedstawione stroje sportowe, najczęściej ubierane.

Który strój pasuje bardziej do twojego stylu, 1 czy 2?
Prowadzicie zdrowy tryb życia?

marzycieleczka1

5 komentarze:

 1. Pierwszy jest bardziej w moim stylu :) Super post !

  OdpowiedzUsuń
 2. super post, masz talent do pisania na blogu :) w moim stylu bardziej jest chyba drugi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne rady, wszystko przejrzyście ułożone, blogowanie to coś dla Ciebie! ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Piszesz najlepsze posty! ;3 Ja ostatnio zaczęłam jeździć 20 min dziennie na rowerku elektronicznym i robię przysiady :) a mam pytanie, bo ja wręcz uwielbiam lody, a chcę schudnąć to mogę je jeść codziennie czy co kilka dni?

  OdpowiedzUsuń