niedziela, 1 marca 2015

20:37
10
Cześć, przepraszam za moją bardzo bardzo długą nieobecność ale nawet w ferie nie miałam czasu, ponieważ byłam wtedy tylko 3 dni w domu a reszta po za nim. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Dziś chciałabym Wam trochę opowiedzieć o nowej ''książce'' Keri Smith- autorki Zniszcz ten Dziennik. Bez przedłużania przejdźmy do posta.


O autorce:
Keri Smith pisze książki dotyczące kreatywności i poznawania świata. Przekazuje w nich idee takie jak: wolność słowa, łamanie zasad, radość z wykonywanej czynności
Źródło: Wikipedia

 O książce: Kolejne dzieło Keri Smith, autorki bestsellera "Zniszcz ten dziennik". Artystka przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.  Celem Nie - książka jest przekraczanie barier własnego umysłu i uruchomienie wyobraźni. Jeśli to nie książka, to co to jest? Odpowiedź należy do każdego użytkownika.
Źródło: empik.com

Ja jej jeszcze nie mam ale zastanawiam się nad zakupem.A wy ją macie? Jesteście zadowoleni z zakupu?

 

10 komentarze:

 1. DancePrissy0002 marca 2015 14:47

  Mam, bardzo jestem zadowolona :)
  Uzupełniam ją raczej "kreatywnie" ;D Dziennik też mam (wydaje mi się trochę lepszy). Rodzice kupili przez internet... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Meh, według mnie to marnowanie pieniędzy. Lepiej je wydać na normalne książki. No ale każdy ma swoje zdanie, ja tam się nie czepiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nie książkę i polecam Ci jej zakup <3

  OdpowiedzUsuń
 4. mama nie chce mi kupić bo na 1 pół rocze w szkole miałam niską śrendnią i powiedziała że jak poprawie średnią ale jak porównywałam to wole "Zniszcz ten dziennik" polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam "Nie Książkę".

  OdpowiedzUsuń
 6. mam nie ksiazke i zadania jak i rowniez pomysły sa bardzo zadowalajace POLECAM :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiktoria Zimnoch12 marca 2015 10:23

  Mam nie książkę i polecam Ci jej zakup <3 chociaż dziennik jest lepszy

  OdpowiedzUsuń
 8. Osobiście nie mam nie książki, ale chciałabym ją kupić. Mam zniszcz ten dziennik i jestem bardzo zadowolona:) Uważam, że obie książki są bardzo fajne;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam i "Nie Książkę" i Zniszcz ten Dziennik". Zadania są ok, Keri Smitch bardzo pomysłowa! :)

  OdpowiedzUsuń