wtorek, 5 sierpnia 2014

Witajcie,

Jak tam wakacje? Pogoda nam dopisuje, mam nadzieję, że korzystacie ze słońca i ciepłej wody :)

A my mamy dla Was dziś nowość, nowy numer szkicownika Nasz Dom. Tym razem do swojego mieszkania zapraszają Was Talita, Louise i Nyela, a także ich pupile Tiger i Amy.


W tym numerze, tak jak w poprzednich częściach, znajdziecie nie tylko plan mieszkania modelek, ale także mnóstwo miejsca na projektowanie i zabawy.

Dla Louise trzeba będzie zaprojektować strój na koncert, na którym tańczy Talita, zaprojektować koci kącik dla Amy i Tigera oraz ich trzech małych kociaków. Następnie możesz zaprojektować stroje taneczne dla Tality i jej przyjaciółek z zespołu, pobawić się w zabawę "Znajdź różnice", a także zaprojektować piękną biżuterię dla Louise. Z kolei Nyela planuje nową kolekcję dla Nuno Naniniego i ty możesz jej w tym pomóc :) Poza tym możesz pomóc przemeblować pokój Louise, pobawić się w bazgrołki - wzorki, rozwiązać łamigłówki i udekorować ciasteczka przygotowane przez Nyelę. Dla wielbicielek słodkich wypieków mamy niespodziankę - lubiony przepis Nyeli na czekoladowe muffinki! Na koniec możesz wymyślić stylizację dla Louise na koniu, uff - sporo tego :)

Szkicownik zawiera też 4 plansze z masą naklejek, które przydadzą się do ozdobienia strojów modelek i ich pokoi.
Miłej zabawy!

7 komentarze:

 1. Chyba kupię, le kiedy pojawi się w sklepach? Bo za tydzień jadę na wakacje i chcę miej jakieś łamigłówki do robienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. A w nowym wydaniu gazetki można prace na konkurs wysłać e-mailem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy będzie pokazany nowy Magic Fun? C:

  OdpowiedzUsuń
 4. A jaka jest cena tego szkicownika?

  OdpowiedzUsuń