wtorek, 11 lutego 2014

04:00
7
Hej !!! Tutaj wasza Weronisiaa2001 dziś pokaże Wam jak narysować o takie legginsy. Jak narysowac te legginsy pokaże teraz w części 1 a w części 2 będzie cały strój pastel goth.

To zaczynajmy !!

1. Najpierw szkicujemy cały strój czyli buty, fryzura, włosy itp. Przyjrzycie się dokładnie jak narysowane są legginsy i przerysujcie je albo z szkicu lub z zdjęcia znajdującego się powyżej.


2. Następnie obrysowujemy legginsy kolorem czarnym (Faber-castell).
Nie obrysowujemy kosteczek czyli tak jakby kolan tylko rysujemy je ołówkiem.


3. Następnie pogrubiamy kontury również kolorem czarnym.


4. Teraz zmniejszając nacisk kredki jedziemy do środka legginsów. Gdy wtedy robiliśmy cień najmocniej przyciskając to teraz odrobinkę słabiej przyciskamy tak jakby obrysowaujac kontury tego cienia.


5. Teraz cieniujemy jeszcze delikatniej ale uwaga bo w następnym punkcie bedziemy kolorować jeszcze jaśniej. Przypominam, że musimy uważać na białe kosci aby ich niezakolorować.


6. Teraz przyciskając kredkę bardzo słabo jedziemy znowu do środka. Robimy to tak aby nie było widac, że w środku jest białe. Teraz bierzemy kredkę różową Faber-castell i obrysowujemy kosteczki znajdujące się na dole oraz w środku (w miejscu kolana).


7. W tym punkcie obrysowujemy kolorem wrzosowo-fioletowym wcześniej naszkicowane przez nas włosy.
Kosteczki kolorujemy różową kredką stosując się zasadami cieniowania, o których wcześniej mówiłam.


8. Teraz zaznaczamy znowu taki jakby cień na włosach czyli najmocniej przyciskając kredkę kreskujemy zaznaczone miejsca (robimy to kolorem wrzosowym). Nastepnie kokardki- kolorujemy je kolorem czarnym, nastepnie zaznaczamy cień i co raz jaśniej jedziemy do środka :)


9. Następnie coraz lżej robiąc kreseczki do środka powstają nam takie jakby refleksy świetlne. Nastepnie odkładamy wrzosowy i bierzemy fioletowy i te miejsca, w których w tamtym punkcie zaznaczalismy cień to tak samo zaznaczamy go tym fioletowym :D 

Właśnie część 1 się juz skończyła ;( Ale nie martwcie się juz niebawem pojawi się część 2 tego projektu :D 
Dziękuje serdecznie za jej obejrzenie i prosze piszcie swoje prośby i uwagi w komentarzach.
Wasza Weronisiaa2001

7 komentarze:

 1. Prooooooszę, zrób SR czegoś skórzanego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy żadne ciuszki nie wyjda jak skórzane ;( jeszcze nigdy nie rysowałam skórzanych ciuszków ;(

   Usuń
 2. Wreście ! Jestem Pastel Goth`ką . I czekałam bardzo długo że ktoś zrobi taką SR . Bardzo dziękuję! A jeśli jest interesujesz pastel gothem zapraszam : http://diamentowymost.blogspot.com/

  Jeszcze raz dziękuję za Szkołę Rysowania ! Jak mogę się odwdzięczyć ?

  OdpowiedzUsuń
 3. plis zrób sr jak narysować warkocz

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma drugiej części sr :(

  OdpowiedzUsuń