piątek, 13 lutego 2015

Hej!
Zastanawiałam się nad tematem tego posta i stwierdziłam, że napiszę o popularnych lakierach ESSIE. Może dlatego, że kocham malować paznokcie ten pomysł szybko wpadł mi do głowy? :pEssie Weingarten jest założycielką (?) tej marki. Założyła przedsiębiorstwo w 1981 z chemikiem. Na początku stworzyli 12 odcieni lakierów do paznokci, a teraz jest ich ponad 140. Dziś w Ameryce firma essie należy do czołowych liderów w branży lakierów do paznokci i pielęgnacji do rąk. Nawet słynne gwiazdy powołują się na niepowtarzalną jakość firmy essie. Tejamnicę sukcesu essie uzasadnia się ekskluzywną recepturą produkcji lakieru, która gwarantują im wyjątkową długotrwałości.

Wyróżniamy dwie wersje lakierów. Amerykańska i Europejska. A. różni się od E tym, że ma cieńszy pędzelek. No i oczywiście tym, że jest sprzedawane w Stanach. Posiada też wytłoczoną literkę e na nakrętce i ma na spodzie buteleczki naklejkę (E ma na nakrętce)
źródło: http://blaubeere-blaubeere.blogspot.com/2012/12/essie-sole-mate-czym-rozni-sie-wersja.htmlDlaczego lakiery Essie są takie popularne?
W internecie jest wiele dobrych opinii na temat tych lakierów. Cena wynosi w zależności od sklepu. Np. w drogerii Douglas zakupimy je za około 35 zł, a w internecie już za ok. 20 (z przesyłką). Są takie popularne, że dość często podrabiane. Na allegro wiele sprzedawców sprzedaje podróbki, więc lepiej kupić w zaufanym sklepie. 
Posiadam dwa lakiery w wersji europejskiej - Shearling Dearling i Mezmerised. 
Na butelce jest naklejka z logo i wytłaczany napis ;) Porównanie do zdjęć ze str essie:


+ dobrze kryją - po jednej warstwie już dobrze wygląda, są lekkie prześwity, ale mocno kryje :)
+ trwałość - przez kilka dni bez przetartych końcówek.
+ szeroki wybór kolorów
+ pojemność 13.5 ml, są ważne rok, więc ta pojemność jest wystarczająca!

Bardzo polecam wam te lakiery, ale niestety są dość drogie (prawie 40zł, jak pisałam!). Jest też wiele innych dobrych firm z lakierami, ale chciałam napisać wam o tych lakierach ponieważ są bardzo popularne, czyli są trendy!

W szkicowniku TOP Model Hand Design możecie projektować wasze przyszłe paznokcie do wykonania, by sprawdzić, jak będą wyglądały wzory na paznokciach!


Mam nadzieję, że spodobał wam się post!
- Truskawkaaa15

3 komentarze:

 1. Bardzo mi się spodobał ten post !
  Uważam ,że jesteś najlepszą redaktorką z działu trendy !
  Twoje posty są takie dopracowane ,zapięte na ostatni guzik.
  Kocham je ! <333

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje! :D Będę starała się pisać częściej, ale czasami nie mam pomysłów :p

  OdpowiedzUsuń