piątek, 20 lutego 2015

Hejoo!

Przepraszam ,że tak straaaasznie dawno nie pisałam ,ale ferie, szpital (tak byłam tam), święta, choroba i przede wszystkim ZERO POMYSŁU! Dzisiaj coś tam wymyśliłam przez wyrzuty sumienia (mam nadzieję ,że Wam się spodoba!) ,ale mam do Was prośbę- podsuńcie mi parę pomysłów ,bo ostatnio odczuwam totalny brak weny twórczej!Będą dwie części ,gdyż udało mi się zapisać ,aż 10 pomysłów i post byłby za długi ,więc oczekujcie drugiej części! Dobrze koniec z tym ,zaczynamy z dzisiejszym postem! Zapraszam!


1. PIXLR EXPRESS
Pewnie większość z Was słyszała coś o tym programie, aplikacji ,stronie (tak to ma bardzo dużo odsłon). Ja polecam wersję bez pobierania. Możecie robić kolaże i naprawdę są bardzo fajne efekty, filtry- naprawdę przyzwoity program.Oto szybkie dzieło to na górze. Minus jest niestety taki ,że nie ma polskich znaków.

                                                                        LINK

2. DAFONT
Muszę przyznać ,że ta strona bardzo mi się podoba ta strona. Naprawdę jest tam tyle czcionek ,że można w zwykłym wordzie zrobić coś ładnego, fajnego. BARDZO polecam!

Postanowiłam ,że jeszcze dzisiaj wstawię krótki (to naprawdę proste) poradnik jak instalować naszą czcionkę ,ale właściwie nie jestem pewna czy to konieczne.
EDIT: Poradnik gotowy! KLIK


3. Canva

Kolejność w jakiej piszę te "narzędzia" nie ma nic wspólnego z rankingiem ,gdyż Canva byłaby chyba pierwsza. Potrzeba chwilę ,gdyż musisz trochę zrozumieć ,bo jest angielsku jak zresztą wszystko co podaję, Program wymaga rejestracji ,ale jest cudowny. Z resztą sami zobaczcie!
4. MAKR
Tym razem jest to aplikacja- darmowa ,ale można w niej dokonać zakupu. Jest to aplikacja bardzo prosta w obsłudze do tworzenia bardziej takich graficznych tekstów, cytatów w naprawdę fajny sposób nie raz z niej korzystałam i na pewno nie przestanę.
Moje dzieło:
Ja ściągnęłam ją z App Store'a.

5. Hasła z google

Tym razem chodzi o inspirację, obrazki. Czasami google może okazać się naprawdę kopalnią pięknych obrazków. Za pomocą różnych haseł możemy znaleźć coś ciekawego, fajnego. Warto zaglądać ,też co jakiś czas ,gdyż pojawiają się nowe obrazki. Na przykład hasło: tumblr transparent.

  Sami sprawdzcie! 

 W ten sposób ten post dobiega do końca! Dzisiaj wstawię jeszcze ten krótki poradnik z czcionkami. Szczerze mówiąc dość się napracowałam! Mam nadzieję ,że Wam się podobało!
Swoją opinię zamieść w komentarzu!
Nie zapomnij napisać swoich pomysłów co do kolejnych postów!
Stęskniliście się? Czy zapomnieliście o mnie?
To też napisz!
DZIĘKUJE ZA CZYTANIE!
PA PA

11 komentarze:

 1. Ciesze się, że napisałaś taki post. Znam kilka stron z tych, ale dodatkowe zawsze się przydadzą, zeby wzbogacić swoje zdjęcia. Czekam z niecierpliwością na następną część ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki! Cieszę się ,że Ci się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo spodobała mi się apka Makr :) Fajnie, że wracasz :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To się cieszę! Aplikacja Makr jest dla mnie niezbędna jest tam tyle pomysłów i inspiracji!

  OdpowiedzUsuń
 5. DancePrissy00022 lutego 2015 17:39

  Ja korzystam też z Gipma 2.8 :)
  Jak robię tła/szablony, to też z Pixlr c:

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie korzystam z Gimpa bo boję się ,że go nie zrozumiem. Trudny do nauczenia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny post :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki ;) Niebawem druga część

  OdpowiedzUsuń
 9. DancePrissy0002 marca 2015 14:50

  Wcale nie tak bardzo... W kilka dni już umiałam robić takie podstawowe rzeczy. Potem nauczyłam się nowych opcji :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za odpowiedź pewnie niebawem go wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń