środa, 22 kwietnia 2015

14:28
14
Cześć. Na pewno mnie kojarzycie. Tu Olcia Projektuje! Ale już nią nie jestem. Nazywajcie mnie Ola, Ola Watała, jak chcecie... :) I jeszcze jeden szczegół. Nie będę robić już dla was szkół rysowania... Za to będę pisać w dziale trendy. Mam nadzieje, że moje posty wam się spodobają. :)
Jeżeli jesteście zainteresowani moimi postami - zapraszam na mojego lifestylowego bloga...
http://ola-watala.blogspot.com/
tym poście postanowiłam poruszyć temat Króla Juliana. Większość z nas go zna ze znanego filmu "Madagaskar" lub z równie popularnego serialu "Pingwiny z Madagaskaru". Ja osobiście uważam, że to najzabawniejsza postać.
Król Julian - lemur katta, samozwańczy król zoo w Nowym Jorku. Przybył z Madagaskaru. Ma wadę słuchu, o czym dowiadujemy się z odcinków Przetrwać w miejskiej dżungliKrólestwo za kciuk, Zakazany wynalazek i Operacja: Jajko. Jest bardzo narcystyczny i zapatrzony w siebie. Posiada gekona o imieniu Stefan, którego na mianował gubernatorem Madagaskaru na początku filmu Madagaskar 2. O swoich zaletach mógłby prawić godzinami. Twierdzi, że jest doskonały i idealny. Uwielbia wszelkiego rodzaju błyskotki. Kocha i umie tańczyć, a czasami też śpiewa. Stale zakłóca pingwinom spokój, wyprawiając całonocne imprezy i wtrącając się w ich misje. Lemur żyje w przekonaniu, że wszyscy go lubią i aprobują, jednak jego rozkazy wykonują wyłącznie inne lemury z jego habitatu - Mort oraz Maurice. Niestety, władca nie zwraca uwagi na potrzeby podwładnych, a co za tym idzie, traktuje ich na równi z przedmiotami. Mimo to sługi darzą go szacunkiem; król nie umie sobie poradzić bez nich. Reszta zwierząt nie akceptuje rządów Juliana, a z powodu jego niepokornej osobowości większość go też nie lubi.

Zapewne większość z nas słyszało o piosence "Wyginam śmiało ciało". Jest to najbardziej znana piosenka Julian'a. Powiem w sekrecie, że to nie jedyna tak śmieszna piosenka. Jest jeszcze "Jadę ulicą", "Ja i mój JJ" lub "Bam, bam, bam".  Wszystkie są prze zabawne i warte polecenia. Jeżeli lubicie się pośmiać to polecam!!!
Ja osobiście miałam kiedyś zgrane na tablet wszystkie (ok.350) najśmieszniejsze cytaty Króla Juliana... :)

To już wszystko co mogłam wam o nim powiedzieć. Mogę spokojnie powiedzieć, że to mój ostatni post, który nie dotyczy mody. Resztę postaram się robić w inny sposób...
Pozdrawiam
Ola
Ps: Co myślicie o Julianie? Lubicie go? Zapraszam do podzielenia się opinią w komentarzach... :)

14 komentarze:

 1. Beeeeeez nazwy!22 kwietnia 2015 15:41

  Wolałam ,,Olcia Projektuję'' :C

  OdpowiedzUsuń
 2. marzycieleczka122 kwietnia 2015 15:59

  Dokładnie też wolałam sr, a tak na przyszłość to ten post raczej mało TRENDY, bardziej by pasowała recenzja np. serialu Pingwiny z Madagaskaru, niż opis postaci, ale życzę ci powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wolałam ciebie w dziale Szkoła Rysowania :C. Ten post wcale nie pasuje do tego działu bo jednak TRENDY to bardziej moda itp. mogłabyś napisać, że ten tekst jest z wikipedii. Nie bierz tego jako obrazę, to jest tylko moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. JAK?
  przecież nie było naboru do trendy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tak bardzo lubisz postacie z bajek to załóż blog na ten temat. I właśnie jak się dostałas do działu trendy??

  OdpowiedzUsuń
 6. ja uwielbiam Juliana

  OdpowiedzUsuń
 7. Beeeeeeeez Nazwy'23 kwietnia 2015 14:44

  Po za tym, ten blog nie miał mieć takiego czegoś jak ,,Trendy;; ale ok.. >.<

  OdpowiedzUsuń
 8. Ubóstwiam go! Mogłabym cały czas śpiewać jego piosenki. Mój kolega z klasy nazywa się JJ właśnie z tego filmu i co przerwe wyśpiewuje piosenkę ,,Ja i mój JJ'' :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Słabo... Zgadzam się z poprzedniczkami

  OdpowiedzUsuń
 10. Wolałam Cię jako Olcia Projektuje. A ten post trochę słaby. Przemyśl za nim napiszesz. ( bez urazy )

  OdpowiedzUsuń
 11. A co do Juliana to nawet lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja osobiście lubię Juliana, ale jak oglądasz ten serial to za często są te same odcinki.Niech dadzą coś nowego!

  OdpowiedzUsuń
 13. bez sensu post. -gość28 kwietnia 2015 11:37

  Fajne trendy może to założe jutro ...

  OdpowiedzUsuń