sobota, 29 listopada 2014

20:26
3

Zapewne każdy z nas ma takie dni, gdy otaczający nas świat jest przygnębiający, a szczególnie obecna pogoda i nic nam się nie chce. Jednak są sposoby aby na to poradzić ;)
Przedstawię kilka pomysłów na jesienną nudę i chandrę.1. Książki - pewnie większość z was pomyśli sobie że książki są jeszcze bardziej przygnębiające, to jednak wystarczy chwila abyśmy ze zwykłego świata przenieśliśmy w inny, bardziej fascynujący...2. Gry planszowe - najlepiej ze znajomymi, z rodziną. Od razu poprawi nam się humor, i będziemy chcieli jeszcze więcej ! Moje ulubione to Monopoly, Scrabble, no i może to nie typowa gra planszowa, jednak warta uwagi - Twist.3. Fotografuj ! Nieważne, czy masz lustrzankę, czy jesteś posiadaczem telefonu z dobrym aparatem - weź swój sprzęt, wyjdź na dwór, i fotografuj wszystko, co cię inspiruje ! Efekty mogą być zadziwiające.4. DIY - zrób coś z niczego ! Zbliżają się święta, może zrobisz jakieś ozdoby z czegoś, co na pewno masz w domu ? Inspiracji jest wiele, wystarczy poszukać.5. Spotkaj się z przyjaciółmi ! Chyba nie ma nic lepszego na poprawę humoru niż obecność kogoś, kto powoduje że mamy uśmiech na twarzy.Istnieje jeszcze wiele sposobów na poprawę humoru ( oglądanie filmów, gotowanie, rysowanie ) jednak te wyżej wymienione są moimi ulubionymi i mam nadzieję, że się wam spodobają.

Weronika

3 komentarze:

 1. Maja Chałubińska29 listopada 2014 20:46

  Fajny post. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Olcia Projektuje30 listopada 2014 15:27

  Ta choinka jest cudna! Może zrobisz DIY właśnie jej?

  OdpowiedzUsuń
 3. Weronika Marzec1 grudnia 2014 20:20

  Planuje zrobić post z właśnie takimi inspiracjami DIY na święta wyszukanymi w internecie, i zobaczę - jak by się wam coś też jeszcze spodobało to właściwie mogłabym się zastanowić aby zrobić swoją wersję ;)

  OdpowiedzUsuń