środa, 26 listopada 2014

Witam. Na wstępie kilka ogłoszeń duszpasterskich. Po pierwsze nie będę wstawiała Książek Tygodnia, a czasem jakąś recenzję. Chcę, aby moje posty były przemyślane i dopracowane, a nie na odwal się. Drugie ogłoszenie jest takie, że na początku grudnia wyjeżdżam i w ogóle nic nie wstawię. Trzecie jest takie, że mam zmniejszoną aktywność na naszym forum, ale to dlatego, że jestem zajęta pewną grą RPG... Okej to tyle ogłoszeń.

Teraz przechodzimy do naszego dzisiejszego tematu, czyli pazurki! Oczywiście te dzisiaj przedstawione będą miały określoną tematykę świąteczno-zimową. Podobno do Gwiazdki jeszcze cały miesiąc, ale wszędzie widać już choinki, mikołaje, okrągłe bombeczki... i śliczne paznokietki. :-)
Oczywiście nie powiem Wam jak się je robi, gdyż sama tego nie potrafię. Jednak jeżeli którakolwiek  z Was dziewczyny chciałaby mieć takie cudeńka na palcach to myślę, że każda porządna kosmetyczka takie zrobi. Niestety za duże pieniądze. Na razie to same możecie pomalować je na wybrany kolor i przykleić naklejki na paznokcie. ^.^
Haftowane reniferki <3

Żelowe śnieżynki. *.*

Norweskie wzorki. :-P

Świątecznie ♥

Lukrowe pierniki :-)

Zimowe widoczki. ^^

Wersja glamour :)

5 komentarze:

 1. Jejku, te reniferki i - jak to fajnie określiłaś - zimowe widoczki są świetne! Trzeba mieć długie paznokcie na takie coś, a ja niestety takich nie mam xd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba mieć talent, aby coś takiego namalować na PAZNOKCIACH. Na kartce - dało by się prościej, ale na PAZNOKCIACH?! Przecież paznokcie są takie małe! Nie mam pojęcia, jak oni to robią, ale wiem jedno - zazdroszczę im TALENTU! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego dużo osób ma tipsy. Moja kuzynka ma naprawdę talent do robienia takich rzeczy. Z tego co się dowiedziałam to robi to wykałaczką, a jakieś trudniejsze wzory rysuje na folii (lakierem) ,a później przenosi to na paznokcie... Czy jakoś tak :)... Może się jej dopytam i zrobię jakieś DIY ... Zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 4. Maja Chałubińska27 listopada 2014 16:21

  Ja idę do szkoły kosmetycznej po gimnazjum i mam nadzieję, że mnie nauczą czegoś takiego. ^.^

  OdpowiedzUsuń
 5. Olcia Projektuje27 listopada 2014 18:57

  Ja niestety mam krótkie paznokcie

  OdpowiedzUsuń