piątek, 21 listopada 2014


Hej, kochani :)

Tu znów wasza marzycieleczka1. Jak widzicie zima zbliża się do nas wielkimi krokami! W niektórych miejscach był już nawet lekki śnieg. Nadszedł czas by się przygotować do tej mroźnej, ale zarazem pięknej pory roku. A ja wam w tym pomogę! W końcu po coś jestem na tym blogu ;)

Na początku parę porad:
1. Jeżeli nie jesteś pewna pogody na dworze ubierz się na tak zwaną CEBULKĘ. Jeżeli się okaże cieplej zawsze możesz coś ściągnąć.
2. Rano gdy się budzimy nie fajnie jest ubierać chłodne ubrania. Rano przed ubieraniem się połóż je na cieplutki kaloryfery.
3. Zapomniałaś zabrać rękawiczek? W torebce zawsze warto nosić ogrzewacz do rąk, w takich sytuacjach bardzo się przydaje!
4. Przed wyjściem do szkoły, na dwór wypij ciepłą herbatę, a może cieplutkie mleczko? To zależy od ciebie! Ogrzeje cię to na jakiś czas.
5. Zimą często pękają usta oraz ciało. Używaj TŁUSTYCH, a NIE NAWILŻAJĄCYCH balsamów do nich.

A teraz może o uczeniu się w czasie trwania tej pory roku. Nie fajnie jest gdy uczymy się w chłodzie. Niby grzeją kaloryfery, a i tak nam zimno! Lecz ja mam na to sposób. Idę na dywan pod plecy daję poduszkę, na siebie kocyk. A do tego robimy ciepły napój - herbata, czekolada, mleko, kawa zbożowa! Co wolisz! I kładę na talerzyk pokrojone owocki, do tego jeśli mam słodycze.  I do tego jeszcze kapciuszki. Najlepsze są balerino kapcie gdyż nie spadają z nóg pod kocem. Gdy wszystko jest gotowe nadchodzi czas na naukę w ciepłej atmosferze!A w co się ubrać do szkoły, a co założyć do wigilijnego stołu? O to stylizacje mojego wykonania. Idealnie pasujące do siebie zestawy. W sam raz do szkoły i wigilijnego stołu.

Zestaw do szkoły <3


Zestawy do wigilijnego stołu <3Lubicie zimę?
Co robicie żeby się ogrzać zimą?

UWAGA! Jeżeli masz pomysł na post, jakieś zapytania, uwagi, lub chcesz po prostu pogadać pisz na marzycieleczka1@wp.pl :D
Naprawdę czekam na wsze maile^^


marzycieleczka1

3 komentarze:

  1. Super porady! W mojej szkole ostatnio jest sezon na termosy: gdy jedna przyniesie pozostałe błagają o łyczek herbatki;) ja póki co czekam na podręczny termos. Święta tuż, tuż wiec życzę wesołych Świąt! ☆★☆

    OdpowiedzUsuń
  2. Jutro ma być zimno w szkole, bo nie będzie prądu, więc nie idę. :-)

    OdpowiedzUsuń