środa, 24 grudnia 2014

10:10
11
Witajcie! Dzisiaj mam dla was nową SR. Na marginesie to dzisiaj też wyjeżdżam do Częstochowy na święta i raczej nie wstawię żadnej szkółki przez 6 dni, ale może się jakoś uda. Wiecie, te ciągłe wizyty u cioć i wujków... Wiecie jak to jest. Za to na moim blogu będzie dość dużo postów... >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<...

Dobra teraz kilka informacji o szkółce: Będzie to dziewczyna drzewo. Jednak na samiutki początek wstawię kilka obrazków, moich projektów i innych inspiracji, które wam pomogą w tworzeniu...

Teraz pokażę wam moje 2 projekty: 1 z nich to SR, a drugi to inspiracja, by projekt wyszedł pięknie i kreatywnie.Przyszła teraz pora na kilka zdjęć drzew i innych inspiracji.


TUTORIAL
Naszkicuj odwrócone drzewo. Gałęzie jako dół sukienki, a pień jako jakaś bluzka.
Zamaluj całe oczy czarnym cienkopisem, zostaw tylko białe kropki. Jeśli chcesz możesz zamalować całe oczy, a kropkę zrobić korektorem, bądź białą farbką.
Teraz usta. Trochę nietypowo, ale... Zrób po środku ust czarnym cienkopisem, grubą kreskę. Następnie od tej kreski wycieniuj w górę i w dół, usta. Nie patrzcie na zarys ust, róbcie swoje!!!
Cieniujemy skórę. Od każdego brzegu przyciskaj mocno, a potem coraz, lżej i coraz lżej dochodząc do środka. Nos możecie zrobić taki dziwny i inny. Ja zrobiłam trochę normalny, ale wy zamiast nosa możecie zrobić w tym miejscu pień drzewa. Bądźcie kreatywni.

Przyszła pora na skórę. Akurat, teraz będziemy cieniować tylko ręce więc nie będzie trudno.  Ta skóra jednak, różni się też kolorem... xD Dobra: Kolorujemy rękę cieniując ją od wszystkich boków. Robimy to przyciskając kredkę mocno, a gdy dochodzimy do środka, przyciskamy kredkę coraz lżej.

-
Teraz dość trudny krok xoxo...  Poszukajcie w domu wszystkie zielone kredki jakie macie. Ja nie miałam z tym kłopotu, bo wszystkie są z jednej firmy: Lyra.
Najjaśniejszą kredką poprawiamy kontury włosów,

Następnie tą samą kredką robimy, takie jakby kółeczka czy okrążenia na włosach... Wiecie o co chodzi?

Teraz coraz ciemniejszymi kredkami robimy takie okrążenia. Pamiętajcie! Im ciemniajsza kredka tym mniejszy obszar włosów kolorujemy okrążeniami.

Brązowym cienkopisem rysujemy małe gałązki listków.

Kolorujemy te listki.
To już tyle jeśli chodzi o SR. Myślę, że jutro pojawi się już druga część. Mam już ją prawie gotową, tylko jeszcze opisać czynności i już. Mam nadzieję, że ta SR, przydała się wam. Długo nad nią pracowałam więc...
Ps: Zapraszam na mojego bloga, gdzie jest post o TOP Modelkach i ich chłopakach

11 komentarze:

 1. Wow, nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło!!! ;o Szacun!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten drugi projekt jest wspaniały!

  OdpowiedzUsuń
 3. Olcia Projektuje23 grudnia 2014 20:58

  To bardzo miłe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne i pomysłowe.
  Brawo Olciu!
  Zapraszam do mnie
  http://top-model-i-lilla-lou-by-fashiongirl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam nazwy *o*24 grudnia 2014 12:37

  Piękny pomysł! Znaczy troszke dziwny pomysł ale to jest komplement! Pięknie umiesz rysować a ten projekt jest CUDNY! :3 Zazdroszcze talentu! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakiego szkicownika użyłaś do tego projektu?

  OdpowiedzUsuń
 7. DancePrissy00031 grudnia 2014 16:16

  Sądząc po "zakładce" w szkicowniku, to chyba Around The World :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dasz morze jakiś tutorial z miesznaiem kolorów idp. ? Poczbuje bo zaczynam :*

  OdpowiedzUsuń