niedziela, 17 maja 2015

Hejka koty :*

Jak wiecie ostatnio świat bardzo podąża za trendami, modą. Ale czy faktycznie to wszystko jest godne uwagi? Zaraz się przekonacie. Tylko pamiętajcie że to jest mój własny HIT, KIT. Każdy z was może mieć inny ;)

EOS!HIT!

EOS Smooth Sphere Lip Balm to rewelacyjny, organiczny, pielęgnujący balsam do ust.
O naturalnym zapachu egzotycznego owocu.
Zawiera masło Shea i witaminę E.
Posiada właściwości odżywiające, regenerujące i antybakteryjne.
Przynosi ulgę spierzchniętym ustom.

(Mintishop)

Mimo swojej ceny (ok. 20 zł) naprawdę warto go kupić!!! Mi osobiście tańsze balsamy nie pomagały, zwykle miałam po nich bardziej wysuszone usta, a naskórek się okropnie zdzierał. A po tej pomadce ochronnej nie ma takich efektów.

MAGAZYNY!


KIT!

Magazyn − czasopismo (najczęściej tygodnik), będące uzupełnieniem codziennych wydań określonej gazety, wydawane przez tego samego wydawcę co gazeta, często drukowane na lepszym papierze i o bogatszej zawartości graficznej niż wydania codzienne, ukazujące się w jeden z ostatnich dni tygodnia (czw. - sob.) lub następnego dnia ze względu na najważniejsze wydarzenia w skali tygodnia związane z tematyką gazety.
(Wikipedia)Młodzieżowe magazyny są nam zupełnie nie potrzebne do życia. Posiadają pełno niepotrzebnych nam informacji, tematów np. Jak poderwać chłopaka? I oczywiście się okazuje że te niby super rady nie działają... Do tego takie czasopisma świetnie przemycają reklamy. Między innymi płyt różnych artystów oraz ubrań. Jedynymi magazynami godnymi polecenia są: Victor Junior oraz Gimnazjum, Mały Gość (jeśli jesteś wierzący), Mój Pies (dla właścicieli psów), magazyny twórcze dotyczące szycia, malowania itp. i oczywiście Top Model ;)


WŁASNY BLOG!


HIT/KIT!

Rodzaj strony internetowej zawierającej posortowane chronologicznie wpisy (notki) z możliwością komentowania ich.
W przeciwieństwie do zwykłego systemu newsów (aktualności), tematyka bloga może być nieskończenie różna: spostrzeżenia polityków, wiersze nastolatki, blog firmowy czy blog o kotach.
(slownik.intensys)

Tworzenie własnych blogów jest bardzo popularne wśród nastolatków, a szczególnie tych lifestylowych. Oczywiście działa to na nas pozytywnie gdyż rozwijamy się twórczo edytując zdjęcia, pisząc, bawiąc się graficznie robiąc nagłówki. Niestety trochę gorzej jest gdy zaczynamy podawać zbyt dużo informacji o nas...

YOU TUBE!


HIT/KIT!

YouTube – serwis internetowy, stworzony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie i odtwarzanie strumieniowe filmów. 
(Wikipedia)

Na tej stronie możemy znaleźć teledyski, muzykę, śmieszne filmiki, filmy pomagające nam w nauce... i również naszych ukochanych "jutuberów". Niestety niektórzy nie korzystnie na nas wpływają. Oglądając ich mimowolnie przejmujemy ich zachowanie, wulgarne powiedzenia, słowa.


Oczywiście, to nie są wszystkie rzeczy, gdyż jest ich zaledwie 4, ale mam nadzieję że wymieniłam te najbardziej popularne.

Dodalibyście coś do tej listy?
Nie zgadzacie się z czymś?
Macie jakieś pomysły na przyszły post?
marzycieleczka1


0 komentarze:

Publikowanie komentarza