czwartek, 20 sierpnia 2015

13:30
Cześć! Dzisiaj nowość na moim blogu! Otóż będzie to długo oczekiwany post z serii DIY. Ale to nie będzie zwykły, delikatny post. Tutaj pokażę jak zrobić karty, dzięki którym nabierzecie wielu znajomych. Jest to bardzo łatwe do zrobienia, wystarczy tylko być tajemniczym i zaskoczenie innych gwarantowane. Dzisiejsze zdjęcia robiłam komórką więc przepraszam za jakość... :(


Sztuczka polega na tym, że masz trzy karty... trzech króli. Pokazujesz, a następnie je odwracasz. Każesz drugiej osobie wyciągną środkową kartę. Zanim na nią spojrzy niech chuchnie dwa razy. Odwraca ją, a tam inna karta niż król... :) Brak oszukiwania! xD Chcecie wiedzieć jak? Więcej w rozwinięciu posta! :)
1. Na początek przygotuj 3 karty. Obojętnie jakie, jednak zostańmy przy królu... :)2. A no tak! Przygotujcie jeszcze 4 kartę... aby nie mieszała się z królem to najlepiej jakąś cyfrę.


3. Przyłóżcie do siebie 2 króle, tak jak na zdjęciu niżej.


4. Odrysujcie linie dzielącą króla trefl i karo.


5. Odwróćcie króla trefl i sklejcie jego tylną część z przednią częścią króla karo. Następnie utnijcie część króla trefl tak aby po odwróceniu króla karo karty były jednością.


6. Od teraz król trefl jest naszą szafką. Chowamy do niej trójkę karo tak aby połowa wystawała.


7. Część która nam została z trójki karo zakrywamy królem kier.


8. Na dole trzymamy karty kciukiem! To bardzo ważne! Pokazujemy koleżance...


9. ... odwracamy karty i mówimy aby wyciągnęła środkową kartę i nie odwracając jej chuchnęła 2 razy. Potem odwraca i zamiast króla jej chuchnięcia "magicznie" zamieniło karty... xD


 10. Bo przecież my mamy tylko 3 króle... :/


Mam nadzieję, że ten tutorial wam się spodobał, bo długo zajęło mi robienie zdjęć, obróbka i pisanie tego. Dlatego proszę was o nie kopiowanie treści ani zdjęć z tego posta... Zapraszam do pisania komentarzy czy wam się spodobało i czy chcecie więcej takich cwanych zagrywek, bo znam sporo takich... ;) Jeżeli spodobał wam się blog to zapraszam do obserwacji, a na pewno się odwdzięczę... :)
Do zobaczenia!
(ola-watala.blogspot.com) - mój osobisty blog, na którym jest więcej i dużo więcej takich rzeczy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza