poniedziałek, 6 października 2014

Hej, dzisiaj chciałam pomówić o grach komputerowych, forach pbf, stronach internetowych itp. Co prawda nie jest to najlepszy tryb spędzania wolnego czasu, ale przecież 1-2 godzinki dziennie nie zaszkodzą. No bo przecież kto z Was (szczerze) nie lubi czasem usiąść przed facebookiem, czy pograć w the sims? Myślę, że mało jest takich osób. :-) Zaprezentuję Wam dzisiaj różne rodzaje spędzania czasu przed komputerem/laptopem.
 • Gry typu The Sims, Minecraft, Spore itp. - W sklepach z grami znajdziecie tego masę! od gier edukacyjnych po różne symulatory życia. Moją perełką jest The Sims (teraz możecie znaleźć nową wersję) i Spore, firmy Maxis i EA. Poniżej projekt simowy. 

 • Fora PBF/ RPG - wpiszecie w internecie fora pbf i znajdziecie ich cały zsyp. Fora z syrenkami, wilkami, elfami... Według mnie najlepsze jest smoki Wolnych Stad LINK i Amorion LINK
 • Strony typy Facebook - Myślę, że nie muszę tłumaczyć na czym one polegają. :-)
 • Strony do projektowania mody - np. StardollMovieStarPlanet itp. Jest tam wiele gier, ubieranek, można zapraszać znajomych, są konkursy, kluby. Po prostu skarbnica zabaw! 
 • Strony z grami - chyba każdy je zna. Strona ze zbiorem przeróżnych gier. Przykład: Gry.pl
 • Fora - Takie jak nasze Top Model. :-)
 • Gry Mmo/Rpg - najczęściej do pobrania, ale nie zawsze.Wcielasz się w jakąś postać i grasz ze znajomymi. Potrzeby internet. 
To najpopularniejsze formy rozrywki internetowej. Może ktoś zna jakieś inne? Podzielcie się w komentarzach! Buziaki, Maja.

UWAGA: Nie chcę by przez ten post pomyślelibyście sobie, że zachęcam do nałogowego korzystania z komputera. Uważam, że każdy wie ile czasu może spędzić przed ekranem i sam bierze odpowiedzialność za swoje uzależnienia.

4 komentarze:

 1. napisałabyś post o grach typu: destiny, lol, assasin (np. unity)? Codzi mi o nowości (tylko nie sims 4:D)

  OdpowiedzUsuń
 2. czemu nie the sims 4? są fajniejsze niż te badziewia: lol, destiny, assasin. serio jak ty możesz w to grać? powiedz jeszcze ze grasz w teletubisie kurde

  OdpowiedzUsuń
 3. jak ty porównujesz strzelanki itp. do TELETUBISI to nie wiem kim jesteś

  W dniu 30 października 2014 15:57 użytkownik Disqus < notifications@disqus.net> napisał:

  OdpowiedzUsuń