piątek, 3 października 2014

16:54
5
Cześć!! <3

Na wstępie przepraszam Was za długą przerwę ,ale miałam problemy z dostaniem się do komputera oraz brakowało mi czasu ,ale teraz postaram się pisać artykuły co tydzień! Wiem, że tydzień temu nie było posta ,więc heżeli wszystko dobrze pójdzie dodatkowy post wstawię w weekend lub na początku przyszłego tygodnia ,ale nic nie obiecuję... Wiem ,że prawdopodobnie spodziewaliście się drugiej części do szkoły ,ale w między czasie doszła do mnie torba top-model. Uznałam ,że dobrze by było zrobić na ten temat recenzję. Mam nadzieje ,że się nie zawiedliście!

To jest zdjęcie kiedy dopiero odebrałam paczkę. Wybrałam kolor granatowy ,gdyż uznałam ,że jest bardzo praktyczny i pasuje mi do większości rzeczy w szafie.
Torby (top-model) są dwie wersje mała i duża. Ja dostałam tę małą ,ale jest i tak bardzo pojemna. Z pewnością zmieści się tam zeszyt A5 jak wiele innych rzeczy. Jeżeli np. macie w szkole mniej lekcji ,bo jest jakieś święto to taka torba z pewnością się sprawdzi!
W środku znajdziemy pewne ,,etui" (nie wiem jak to nazwać) co jest bardzo przydatne ,gdyż zamiast szukać jakichś drobnych rzeczy walających się po torbie możemy mieć to schowane w tym opakowaniu i tego nie szukać. Za to wielki plus!!
Do torby jest ,też przyczepiony brelok top-model. Dodaje on ładne detale do torby ,tak aby wszystko się ładnie łączyło. Ten blask...
Torba jest przemyślana i praktyczna. Jest zrobiona z dobrego materiału i jestem z niej zadowolona!
Ogólna ocena: 9,5/10
Także polecam!!

Jeżeli chcecie taką kupić lub komuś (KLIK) ,a jeżeli chcecie większą (KLIK).

Mam parę pomysłów na posty także mam nadzieje ,że widzimy się w kolejnym poście! Piszczie czy Wam się podobało!


Buziaki,
PA


5 komentarze:

 1. Ja też wybrałam granatowy kolor :D Ps. Też jestem redaktorką bloga + fajna recenzja :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydatna recenzja, zastanawiam się czy takiej torby nie zakupić, ale chyba raczej nie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem redaktorką sr . My więc zamiast torby dostałyśmy tz. Zestaw TM nasz dom nr.4

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna :) fajne by było sr takiej torby

  OdpowiedzUsuń