sobota, 1 listopada 2014

Hej!
W dzisiejszym poście opowiem wam trochę na temat najnowszej kolekcji H&M we współpracy z projektantem Alexandrem Wangiem.Alexander Wang urodził się 26 grudnia 1983 roku w San Francisco w stanie California. W Nowym Yorku rozpoczął swoją działalność i tam zaczął projektować. Charakterystycznymi cechami jego projektów jest kolor czarny, który dominuje w ubraniach. Jest cenionym projektantem i popularnym, jego ubrania noszą znani celebryci, np. Rihanna.Alexander jest gościnnym projektantem w H&M, czyli będzie miał tylko jedną kolekcję sprzedawaną w tej sieci. Ta kolekcja jest typowo sportowa, mamy dużo biustonoszy sportowych, legginsów, a także dodatki, takich jak mata do jogi, bidon, rękawice do ćwiczeń. W Polsce kolekcja wchodzi 6 listopada, ale będzie dostępna tylko w Warszawie (ul. Marszałkowska) i w Krakowie (Galeria Krakowska). Ilość będzie limitowana, więc trzeba się spieszyć.
Ceny jak wiadomo różnią się od tych typowo H&M'owych. Najtaniej ubrania są po 120zł (koszulki na ramiączkach). Cieplejsze ubrania - kurtki z wełny są nawet powyżej 1000zł.
Osobiście jestem niezadowolona po części, ponieważ kolekcja jest praktycznie niedostępna, a internetowo się kupić nie da.
6 komentarze:

 1. No, dla mnie niby dostępna bo mam blisko do Galeri na Marszałkowskiej, ale nie dzięki, nie będe kupowała tak drogich rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabiana, niektore ceny są ok, np bidon za 39.90 :DD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale drogo i jeszcze daleko. A szkoda :( Bo getry świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sorki, Truskawkaaa15, ale ja widziałam bidon za 100 zł SZOK :D

  OdpowiedzUsuń
 5. to może inny Asia, bo na stronie H&M są prawdziwe ceny, jeśli widziałaś wgl w tym sklepie.. Bo ludzie brali po kilkanascie sztuk by sprzedać drożej

  OdpowiedzUsuń