sobota, 19 marca 2016

19:42
Hej!
Tutaj Effie, tęskniłyście? Z góry przepraszam, że post pojawia się dopiero dzisiaj. Planowałam napisać go we wtorek, ale jak część z was wie byłam na koncercie Years&Years! Jeśli chcecie, żebym zdała wam relację z niego napiszcie mi komentarzu, bardzo chętnie co nie co na ten temat napiszę, bo było cudownie :D Dosyć paplaniny, przejdę już do dzisiejszego tematu - wiosny ☻

Niedługo, bo już w poniedziałek świętujemy pierwszy dzień wiosny. Jest to też dzień wagarowicza ;) W mojej szkole organizujemy sporo konkursów i atrakcji, chociaż w tym roku są związane z matematyką więc dla mnie raczej nie za ciekawie. Bardzo cieszę się z nadejścia wiosny, w tym okresie można wiele robić i zmienić. A co dokładnie? Podzielę to dla was na kilka części.

 Oczywiście to tylko niektóre propozycje i sposoby na wiosnę:
Sport!

Pora wyjść na śwież powietrze! Wyciągamy rowery, rolki, deski, piłki, rakietki - co chcecie! Wszędzie jest teraz pełno publicznych boisk i siłowni, wszystko do waszej dyspozycji. Wiosna to też dobry czas żeby zapisać się na zajęcia sportowe, SKS w szkole lub poza nią :) Wiem, że nie każdy lubi sport ale zawsze możecie po prostu wyjść na spacer, lub robić codzienne czynność jakie jak czytanie, rysowanie, czy nawet korzystanie z telefonu,  na dworze! 
Wystrój pokoju! 

Idzie wiosna, a z nią jak wiemy wiosenne porządki. Mało kto lubi sprzątać, jednak to konkretne "sprzątanie" wcale nie musi być nudne! Jest idealna pora żeby zmienić swój pokój na nieco bardziej wiosenny. Nie musicie oczywiście od razu malować ścian i kupować nowych mebli ;) Czasem do efektownej zmiany wystarczą drobiazgi np.wazon z kwiatami, kolorowe zasłony, obrazek lub plakat na ścianie, poduszki w wiosennych kolorach albo inne fajne ozdoby! Pamiętajcie, że wiele z nich możecie wykonać same. 
Moda!

Czas zrobić porządki nie tylko w pokoju, ale też w szafie! Odkładamy zimowo-jesienne cieple kurtki i swetry i ruszamy na wiosenne wyprzedaże :D Każda z nas powinna zaopatrzyć się w nowe, lub zeszłoroczne lżejsze ubrania. To oznacza t-shirty, spódniczki cienki koszule i spodnie. Oczywiście wszystko zależy od pogody i musimy najpierw zaczekać aż w naszej okolicy trochę się ociepli, przecież nie wyjdziemy w  szortach na 0*C ;) 
Rozwijanie zainteresowań!

Koniec jesiennego leniuchowania, pora zabrać się za hobby! Nieważne jakie macie zainteresowania, wiosną aż chce się je rozwijać! Łapcie za szkicowniki, książki, instrumenty, piłki czy co tam macie ;) Dobrze jest też spróbować czegoś nowego. 
No i w końcu... nauka! 

Wiem, że dla większości nie brzmi to przyjemnie ale wiosną trzeba poświęcić również więcej czasu na naukę, szczególnie, że nadchodzą egzaminy i testy. Zawsze jednak przyjemniej uczyć się przy ładnej, ciepłej pogodzie i w wiosennym pokoju :) 
Liczę, że mój wiosenny post was do czegoś zainspirował, od tego przecież tu jestem ♥ Napiszcie mi co sądzicie o wiośnie i co robicie w tym czasie oraz co sądzicie o moich pomysłach (i czy chcecie relację z koncertu) 
Buziaki i do napisania!
PS. Postanowiłam zrobić sobie taki graficzny podpis, co o nim myślicie? 


0 komentarze:

Publikowanie komentarza