sobota, 5 marca 2016

18:20
Hej kochane!
Dzisiaj udzielę wam kilku rad, skąd czerpać inspiracje. A do czego? Do czego chcecie! Śliczne zdjęcia i obrazki mogą nas inspirować do projektowania, rysowania, pisania, DIY, ubioru :) Bardzo inspirujące i motywujące mogą być różne myśli i cytaty.
~ TumblrWe♥it , Instagram!

Na tych portalach znajdziecie mnóstwo pięknych zdjęć z każdej kategorii! Jest tam dosłownie wszystko :D Oprócz zdjęć znajdziemy też piękne cytaty.

~ Deviant Art!
To storna dla artysów ;) Tutaj szukam głównie inspiracji do moich rysunków, obrazów (tak ja maluję). Pełno tam prac utalentowanych artystów z całego świata, zarówno profesjonalistów jak i amatorów!

~ Czasopisma!
Z różnych czasopism czerpię inspirację modowe, urodowe. Dowiecie się co aktualnie jest na czasie i być może odkryjecie wyjątkowe trendy, które w połączeniu z waszą inwencją stworzą coś pięknego!

~ Książki, filmy!
Może was to zdziwi, ale to prawdziwa kopalnia pomysłów i inspiracji! Mogą zainspirować nas do rozpoczęcia nowej pasji, jakiś zmian w życiu :) Już nie mówię o tym ile dzięki nim powstaje fanficków i amatorskich książek (sama też piszę).

~ YouTube!
Każdy wie, że to nie tylko portal muzyczny. Znajdziecie tu filmiki, pokazujące różne ciekawe zajęcia, sztuczki, DIY, a także poradniki modowe i urodowe.

~ I przede wszystkim.... Życie!
To ono powinno być dla nas największą inspiracją do działania. Życie każdego z nas jest piękne i wyjątkowe! Niestety czasem o tym zapominamy. Powinniśmy się cieszyć każdym dniem, ponieważ każdy jest niepowtarzalny!

A skąd wt czerpiecie inspiracje? Macie jakieś propozycje dla mnie?
Mam nadzieję, że post był przydatny i do czegoś was zainspirował ;)
Do napisania mordki!
Effie <3

0 komentarze:

Publikowanie komentarza