sobota, 11 października 2014

16:02
2
Witajcie! ♥

Oto kolejna część mojego szczegółowego tutorialu. Tym razem rysujemy skórzaną kurtkę. :) Jeśli nie widziałaś części 1 zapraszam: *KLIK!*. Mam nadzieję, że SR Wam się spodoba i zachęcam do komentowania. :)Potrzebujemy:
* kredki w odcieniach: czarny, szary.
* ołówek,
* gumka,
* cienkopis,
* odrobina wyobraźni. :)

1. Czarną kredką, mocno przyciskając kolorujemy najciemniejsze miejsca. Następnie zdecydowanie lżej tą samą kredką cieniujemy do środka kurtki.

2. Bierzemy szarą kredkę i cieniujemy do środka kurtki najpierw mocno przyciskając koło czarnego koloru idąc coraz lżej. Później kolorujemy resztę by wyglądało to naturalnie. Jeszcze raz czarną kredką kolorujemy linię spotkania obu kredek, tak by wszystko ładnie się złączyło, pozostawiając jedną całość.

3. Następnie gumką lekko przecieramy najjaśniejsze miejsca kurtki. Robimy to bardzo delikatnie (na zdjęciu wygląda na mocno gumowane, lecz w rzeczywistości tak nie jest).

4. Szarą kredką cieniujemy delikatnie bluzkę i poprawiamy cienkopisem widniejący na niej napis. Nasza kurtka jest gotowa. :)

Bardzo krótki tutorial, lecz mam nadzieję, że wszystko jest wytłumaczone i podobało Wam się. :) Jeśli macie jakieś pytania, lub pomysły na SR piszcie w komentarzach. A za niedługo następna odsłona Back to school dotycząca spódniczki w kratkę! Bądźcie czujne :)

                                                                                                                               

2 komentarze: